Як почати торгувати? Перехід до торгів
Ua
En

Акредитація за напрямком “Необроблена деревина та пиломатеріали“ (для Клієнтів Членів Біржі)

Резидентам України
Нерезидентам України

Клієнти члена Біржі – резиденти України, які пройшли реєстрацію на Біржі, можуть отримати допуск до обслуговування за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» відповідно до: Регламент організації та проведення біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» на товарній біржі – Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська ресурсна біржа»

УВАГА!
Особи, які не мають статусу клієнта члена Біржі, можуть подавати зазначені нижче документи для допуску до обслуговування за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» одночасно з процедурою набуття статусу клієнта члена Біржі.

Для допуску до обслуговування за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» клієнт члена Біржі – резидент України в персональному кабінеті клієнта ЕТС завантажує відскановані в кольорі копії наступних документів:

  1. Довідка банківської установи про відкриття поточного рахунку, зазначеного у заяві-анкеті на відкриття клірингового рахунку клієнта учасника клірингу (заяву-анкету подає член Біржі при акредитації за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»).
  2. Заява про приєднання до Регламенту.
  3. Заява про приєднання до публічного договору.

У разі допуску до обслуговування на Біржі за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», клієнт члена Біржі повинен доставити оригінали зазначених вище документів на ТОВ «Українська ресурсна біржа», 03150, м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14/91, прим. № 39а або Новою поштою (адресна доставка): отримувач – ТОВ «Українська ресурсна біржа», м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14А, тел. (044) 333-96-18 (оплата за рахунок відправника).

Шаблони документів для завантаження

.

Не знайшли необхідну інформацію?
Звертайтеся до нашої команди експертів. Ми завжди готові вам допомогти і відповісти на всі ваші запитання.
+38 044 333 96 18+38 067-336-20-66+38 050-756-96-18
9:00 - 18:00, Сб-Нд вихідні
Замовити консультацію
Зв’язатися з нами