Як почати торгувати? Перехід до торгів
Ua
En

Акредитація за напрямком “Необроблена деревина та пиломатеріали“ (для Членів Біржі)

Юридичні особи та ФОП
Філії та представництва юридичних осіб
Резидентам України
Нерезидентам України

Юридичні особи і фізичні особи-підприємці (резиденти України), які пройшли процедуру набуття статусу члена Біржі, для отримання допуску до біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» мають пройти на Біржі акредитацію відповідно до Регламент організації та проведення біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» на товарній біржі – Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська ресурсна біржа», яка передбачає отримання членом Біржі:

 • статусу учасника торгів;
 • статусу учасника клірингу.

УВАГА!
Особи, які не мають статусу члена Біржі, можуть подавати зазначені нижче документи для акредитації за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» одночасно з процедурою набуття статусу члена Біржі.

З метою акредитації за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» члени Біржі – юридичні особи і фізичні особи-підприємці (резиденти України) в персональному кабінеті учасника ЕТС завантажують відскановані в кольорі копії наступних документів:

 1. Заява про приєднання до Регламенту.
 2. Заява про приєднання до публічного договору.
 3. Договір про клірингове обслуговування.
 4. Заява-анкета на відкриття клірингового рахунку учасника клірингу.
 5. Заява-анкета на відкриття клірингового рахунку клієнта учасника клірингу з індивідуальним обліком (заява-анкета подається у разі наміру члена Біржі здійснювати біржову торгівлю в інтересах клієнта за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» та виключно щодо клієнтів учасника торгів, які є резидентами України).
 6. Довіреність розпорядника клірингового рахунку, яким може бути призначено виключно брокера (якщо членом Біржі зареєстровано декілька брокерів, довіреність розпорядника рахунку подається на кожного брокера).
 7. Письмове підтвердження отримання достатньої інформації для оцінки ризиків, тарифів та витрат, пов’язаних з отриманням статусу учасника клірингу, користуванням кліринговими послугами Біржі.

У разі проходження акредитації на Біржі за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», члени Біржі повинні доставити оригінали зазначених вище документів на ТОВ «Українська ресурсна біржа», 03150, м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14/91, прим. № 39а або Новою поштою (адресна доставка): отримувач – ТОВ «Українська ресурсна біржа», м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14А, тел. (044) 333-96-18 (оплата за рахунок відправника).

Шаблони документів для завантаження

Юридичні особи і фізичні особи, що здійснюють підприємницьку діяльність (нерезиденти України), які пройшли процедуру набуття статусу члена Біржі, для отримання допуску до біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» мають пройти на Біржі акредитацію відповідно до Регламент організації та проведення біржових торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» на товарній біржі – Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська ресурсна біржа»

УВАГА!
Особи, які не мають статусу члена Біржі, можуть подавати зазначені нижче документи для акредитації за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» одночасно з процедурою набуття статусу члена Біржі.

З метою акредитації за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» члени Біржі – юридичні особи і фізичні особи, що здійснюють підприємницьку діяльність (нерезиденти України), в персональному кабінеті учасника ЕТС завантажують відскановані в кольорі копії наступних документів:

 1. Заява про приєднання до Регламенту.
 2. Заява про приєднання до публічного договору.

У разі проходження акредитації на Біржі за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», члени Біржі повинні доставити оригінали зазначених вище документів на ТОВ «Українська ресурсна біржа», 03150, м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14/91, прим. № 39а або Новою поштою (адресна доставка): отримувач – ТОВ «Українська ресурсна біржа», м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14А, тел. (044) 333-96-18.

Шаблони документів для завантаження:

З метою акредитації за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» філія/представництво юридичної особи – члена Біржі надає Біржі в електронній формі сертифікати відкритого ключа керівника філії/представництва, особи, що буде виконувати повноваження брокера із розширенням .cer або .crt, та відскановані в кольорі копії наступних документів:

 1. Заява-анкета.
 2. Документ, виданий уповноваженим державним реєстратором, який підтверджує реєстрацію філії/представництва в ЄДРПОУ.
 3. Положення про філію/представництво або інший документ, затверджений уповноваженим органом юридичної особи, яким визначається правовий статус, функції та повноваження представництва/філії.
 4. Довідка з банку, в якому відкрито поточний рахунок філії/представництва.
 5. Трудовий договір (контракт, наказ, протокол або інший документ) керівника філії/представництва, який містить відомості про термін та обсяги його повноважень.
 6. Довіреність видана юридичною особою керівнику філії/представництва цієї юридичної особи, на підставі якої діє керівник філії/представництва (за наявності).
 7. Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру керівника філії/представництва. Якщо паспорт у формі книжечки, до копії паспорту додається копія іншого документу, що посвідчує особу, або копія паспорту у вигляді книжечки, завірена відповідно до вимог біржі, подається до Біржі у вигляді електронного документу у форматі pdf, підписаного кваліфікованим електронним підписом керівника філії/представництва.
 8. Згода-повідомлення суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних, підписана керівником філії/представництва.
 9. Наказ про прийняття на роботу особи, що буде виконувати повноваження брокера, якщо повноваження брокера буде виконувати не керівник філії/представництва (або не лише керівник), або інший документ, що підтверджує його повноваження.
 10. Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру особи, що буде виконувати повноваження брокера (якщо повноваження брокера буде виконувати не керівник (або не лише керівник) філії/представництва). Якщо паспорт у формі книжечки, до копії паспорту додається копія іншого документу, що посвідчує особу, або копія паспорту у вигляді книжечки, завірена відповідно до вимог біржі, подається до Біржі у вигляді електронного документу у форматі pdf, підписаного кваліфікованим електронним підписом керівника філії/представництва /брокера.
 11. Згода-повідомлення суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних, підписана особою, що буде виконувати повноваження брокера (якщо повноваження брокера буде виконувати не керівник філії/представництва).
 12. Довіреність на особу, що буде виконувати повноваження брокера філії/представництва.
 13. Анкета (опитувальник) відокремленого підрозділу (філії/представництва) юридичної особи на виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
 14. Заява про приєднання до Регламенту.
 15. Заява про приєднання до публічного договору.
 16. Заява-анкета на відкриття клірингового рахунку.
 17. Довіреність розпорядника клірингового рахунку, яким може бути призначено виключно брокера (якщо філія/представництво реєструє декілька брокерів, довіреність розпорядника рахунку подається на кожного брокера).

У разі проходження акредитації на Біржі за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», філія/представництво члена Біржі повинна доставити оригінали документів та належним чином завірені копії (вимоги до завірення) на ТОВ «Українська ресурсна біржа», 03150, м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14/91, прим. № 39а або Новою поштою (адресна доставка): отримувач – ТОВ «Українська ресурсна біржа», м. Київ, вул. Лабораторна, буд. 14А, тел. (044) 333-96-18 (оплата за рахунок відправника).

Шаблони документів для завантаження

Не знайшли необхідну інформацію?
Звертайтеся до нашої команди експертів. Ми завжди готові вам допомогти і відповісти на всі ваші запитання.
+38 044 333 96 18+38 067-336-20-66+38 050-756-96-18
9:00 - 18:00, Сб-Нд вихідні
Замовити консультацію
Зв’язатися з нами